Inspirujemy i  wspieramy kobiety w rozpoczęciu  kariery w cyberbezpieczeństwie.

  • Budujemy aktywną społeczność kobiet, które stawiają  pierwsze kroki w cyberbezpieczeństwie i oferujemy im pomoc!
  • Promujemy i wzmacniamy kobiety w odkrywaniu swojej drogi w nowych technologiach, poprzez organizację webinarów, spotkań mentoringowych oraz networkingowych!
  • Dzięki ekspertkom m. ij z Rady Programowej dostarczamy rzetelną i praktyczną wiedzę, która pomaga realizować plany i rozwijać się zawodowo.

Zmieniamy myślenie i  zapraszamy Was, Dziewczyny do wspótworzenia świata cyberbezpieczeństwa –  zostańcie Strażniczkami Sieci!

CWC Students w liczbach:

0
uczestniczek

Na nasze spotkania od 1 stycznia zarejestrowało się ponad 150 uczestniczek.

0
obserwatorów

Na profilu CWC Students w ciągu kilku miesięcy działalności pojawiło się prawie 100 obserwujących

Co zyskasz?

  • umiejętności, aby otrzymać wymarzoną pracę w cyberbezpieczeństwie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w nowych technologiach
  • wiedzę przydatną w codziennej pracy
  • możliwość uczestniczenia w programach mentoringowych
  • wsparcie kobiet, które osiągnęły ligę mistrzowską w cyberbezpieczeństwie
  • nowe znajomości wśród osób o podobnych zainteresowaniach
  • możliwość aktywnego budowania młodej społeczności

Partnerzy CWC:

Partner Generalny:

Globalne centra zespołów Standard Chartered to wielofunkcyjne organizacje zdolne obsługiwać złożone procesy na dużą, międzynarodową skalę. W ujęciu globalnym centra te zatrudniają ponad 21 tys. pracowników na czterech rynkach – w Chinach, Indiach, Malezji i Polsce. Ponad 86 tys. pracowników i obecność w przeszło 60 krajach i terytoriach Europy i obu Ameryk, Azji, Bliskiego Wschodu i Afryki umożliwia obsługę klientów na prawie 150 rynkach świata. Jest to spółka notowana na giełdach w Londynie i Hongkongu. Grupa Standard Chartered uruchomiła działalność w Polsce pod szyldem Standard Chartered Global Business Services Sp. z o. o., z siedzibą w Warszawie. Polska spółka rozpoczęła działalność operacyjną we wrześniu 2018 roku. Jest czwartym globalnym centrum usług biznesowych Standard Chartered na świecie i pierwszym w Europie.

Partner Merytoryczny:

EY jest światowym liderem rynku usług profesjonalnych obejmujących usługi audytorskie, doradztwo podatkowe, doradztwo biznesowe i strategia i transakcje. Na całym świecie EY ma ponad 700 biur w 150 krajach, w których pracuje ponad 270 tys. specjalistów. EY GDS Poland zdaje sobie sprawę z wagi cyberbezpieczeństwa we współczesnym świecie. Znane są przypadki dużych międzynarodowych firm, które zaatakowane przez hakerów utraciły dane. Nie tylko straciły miliony dolarów, ale także stanęły w obliczu zerwania zaufania klientów, interesariuszy i rynku. Według EY organizacje muszą w coraz większym stopniu polegać na nowych i przełomowych technologiach, aby móc się rozwijać. Każdy członek zespołu odgrywa ważną rolę w cyberbezpieczeństwie całej organizacji. Zwłaszcza teraz, kiedy duża część naszej codziennej pracy przenosi się do internetu.