to cykl spotkań z aktywnymi szefami bezpieczeństwa z dużych organizacji w Polsce. Zaproszeni do studia goście opowiedzą o swoich doświadczeniach, o tym czego się przez lata nauczyli w pracy menedżera bezpieczeństwa – w obszarze technologii, wdrożeń i organizacji, ale również współpracy, budowania relacji i zarządzania. Podzielą się swoimi przemyśleniami i wizją, dotyczącą roli i miejsca działu cyberbezpieczeństwa w firmie i rozwoju samej dziedziny.

To będą długie rozmowy

– ale warto, bo gwarantujemy obecność naprawdę ciekawych rozmówców!

Współcześni cyberliderzy nie tylko wiedzą, jak zarządzać bezpieczeństwem. Rozumieją biznes, mają świetne umiejętności komunikacyjne, a także ściśle i proaktywnie współpracują z innymi działami w firmie. Niestety, nie są to umiejętności, których można się w pełni nauczyć podczas studiów czy warsztatów. Droga którą przebyli, by pracować na obecnym stanowisku, to często świetny materiał na powieść – pełną nieoczekiwanych zwrotów akcji.

 

Posłuchajcie, co mówią o swojej pracy i poznajcie bliżej najwybitniejszych ekspertów a jednocześnie niezwykłe osobowości z branży cyber – czyli CYBERLIDERÓW!

Prowadzący_grafika

Rozmowy poprowadzą:

Przemysław Gamdzyk z CSO Council
Tomasz Wodziński z ISSA Polska

Gościem pierwszego odcinka rozmów CSO Council jest:

Krzysztof Słotwiński

CSO, BNP Paribas Bank Polska

CSO w BNP Paribas, charyzmatyczny lider, który wierzy, że podstawą bezpieczeństwa organizacji jest zbudowanie dobrego zespołu ludzi, którzy są nie tylko ekspertami, ale wspierają się  na co dzień.  Podczas ostatnich 20 lat zarządzał obszarami IT oraz operacji w międzynarodowych instytucjach finansowych w Polsce i Europie Zachodniej.

Krzysztof to wytrwały propagator wdrażania innowacyjnych systemów IT, centralizacji operacji, usług chmurowych, restrukturyzacji i optymalizacji kosztów.

W latach 1998-2014 w Rabobank odpowiadał m.in. za obszar operacji oraz IT. Był współtwórcą banku internetowego Rabodirect oraz Centrum Usług Wspólnych.

Na co dzień śmiało wprowadza najnowsze technologie do sektora ecommerce, nie zapominając przy tym o zapewnieniu ciągłości działania oraz bezpieczeństwa firmie.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w Polsce, Niemczech, we Francji, w Hiszpanii oraz Irlandii.

ROZMOWA 1

Bez czego nie zostaniesz cyberliderem?
Na pewno nie może zabraknąć otwartości i chęci pomocy innym, ciężkiej pracy i nauki.