Inspirujemy i wspieramy kobiety w rozpoczęciu i rozwoju kariery w cyberbezpieczeństwie.
- Budujemy aktywną społeczność kobiet, które stawiają pierwsze kroki w cyberbezpieczeństwie oraz pasjonatek, które chcą się rozwijać i nie boją się marzyć!
- Promujemy i wzmacniamy kobiety w odkrywaniu swojej drogi w nowych technologiach.
- Dzięki ekspertkom m. ij z Rady Programowej dostarczamy rzetelną i praktyczną wiedzę, która pomaga realizować plany i rozwijać się zawodowo.
Zmieniamy myślenie i zapraszamy Was, Dziewczyny do wspótworzenia świata cyberbezpieczeństwa – zostańcie Strażniczkami Sieci!
CWC w liczbach:
Na nasze spotkania od 30 czerwca zarejestrowało się ponad 400 uczestniczek.
Na profilu CWC mamy już ponad 580 obserwujących
Co zyskasz?
- umiejętności, aby otrzymać wymarzoną pracę w cyberbezpieczeństwie
- możliwość podnoszenia kwalifikacji w nowych technologiach
- wiedzę przydatną w codziennej pracy
- możliwość uczestniczenia w programach mentoringowych
- wsparcie kobiet, które osiągnęły ligę mistrzowską w cyberbezpieczeństwie
- nowe znajomości wśród osób o podobnych zainteresowaniach
- możliwość aktywnego budowania młodej społeczności
Rada CWC:
Panie wywodzą się z różnych branż i są szefami bezpieczeństwa z wieloletnim doświadczeniem i praktyczną wiedzą. Wspólnie uznały, że przyszedł czas, by podzielić się nią z innymi kobietami i pokazać, że cyberbezpieczeństwo to dziedzina, w której panie z różnym doświadczeniem zawodowym mogą świetnie realizować swoje plany i ambicje!
Magdalena Skorupa
IT&D Director, Platform & Product Stream Architect, Global Data & Analytics, Reckitt; Prezes (ISC)2 Poland Chapter
Agnieszka Ulanowska
Dyrektor Działu Nadzoru Wewnętrznego i Bezpieczeństwa IT, IOD, Noble Funds TFI S.A.
Partnerzy CWC:
Partner Generalny:

Globalne centra zespołów Standard Chartered to wielofunkcyjne organizacje zdolne obsługiwać złożone procesy na dużą, międzynarodową skalę. W ujęciu globalnym centra te zatrudniają ponad 21 tys. pracowników na czterech rynkach – w Chinach, Indiach, Malezji i Polsce. Ponad 86 tys. pracowników i obecność w przeszło 60 krajach i terytoriach Europy i obu Ameryk, Azji, Bliskiego Wschodu i Afryki umożliwia obsługę klientów na prawie 150 rynkach świata. Jest to spółka notowana na giełdach w Londynie i Hongkongu. Grupa Standard Chartered uruchomiła działalność w Polsce pod szyldem Standard Chartered Global Business Services Sp. z o. o., z siedzibą w Warszawie. Polska spółka rozpoczęła działalność operacyjną we wrześniu 2018 roku. Jest czwartym globalnym centrum usług biznesowych Standard Chartered na świecie i pierwszym w Europie.
Partner Merytoryczny:

EY jest światowym liderem rynku usług profesjonalnych obejmujących usługi audytorskie, doradztwo podatkowe, doradztwo biznesowe i strategia i transakcje. Na całym świecie EY ma ponad 700 biur w 150 krajach, w których pracuje ponad 270 tys. specjalistów. EY GDS Poland zdaje sobie sprawę z wagi cyberbezpieczeństwa we współczesnym świecie. Znane są przypadki dużych międzynarodowych firm, które zaatakowane przez hakerów utraciły dane. Nie tylko straciły miliony dolarów, ale także stanęły w obliczu zerwania zaufania klientów, interesariuszy i rynku. Według EY organizacje muszą w coraz większym stopniu polegać na nowych i przełomowych technologiach, aby móc się rozwijać. Każdy członek zespołu odgrywa ważną rolę w cyberbezpieczeństwie całej organizacji. Zwłaszcza teraz, kiedy duża część naszej codziennej pracy przenosi się do internetu.