Inspirujemy i  wspieramy kobiety w rozpoczęciu i rozwoju kariery w cyberbezpieczeństwie.

  • Budujemy aktywną społeczność kobiet, które stawiają  pierwsze kroki w cyberbezpieczeństwie oraz pasjonatek, które chcą się rozwijać  i nie boją się marzyć!
  • Promujemy i wzmacniamy kobiety w odkrywaniu swojej drogi w nowych technologiach.
  • Dzięki ekspertkom m. ij z Rady Programowej dostarczamy rzetelną i praktyczną wiedzę, która pomaga realizować plany i rozwijać się zawodowo.

Zmieniamy myślenie i  zapraszamy Was, Dziewczyny do wspótworzenia świata cyberbezpieczeństwa –  zostańcie Strażniczkami Sieci!

CWC w liczbach:

0
uczestniczek

Na nasze spotkania od 30 czerwca zarejestrowało się ponad 400 uczestniczek.

0
obserwatorów

Na profilu CWC mamy już ponad 580 obserwujących

Co zyskasz?

  • umiejętności, aby otrzymać wymarzoną pracę w cyberbezpieczeństwie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w nowych technologiach
  • wiedzę przydatną w codziennej pracy
  • możliwość uczestniczenia w programach mentoringowych
  • wsparcie kobiet, które osiągnęły ligę mistrzowską w cyberbezpieczeństwie
  • nowe znajomości wśród osób o podobnych zainteresowaniach
  • możliwość aktywnego budowania młodej społeczności

Rada CWC:

Panie wywodzą się z różnych branż i są szefami bezpieczeństwa z wieloletnim doświadczeniem i praktyczną wiedzą. Wspólnie uznały, że przyszedł czas, by podzielić się nią z innymi kobietami i pokazać, że cyberbezpieczeństwo to dziedzina, w której panie z różnym doświadczeniem zawodowym mogą świetnie realizować swoje plany i ambicje!

Małgorzata Bjorum

Kierownik Zespołu ds. Cyberbezpieczeństwa, Lotnisko Chopina w Warszawie

Agnieszka Gawęcka-Kopytko

Inspektor Ochrony Danych , Tauron Dystrybucja Pomiary

Aneta Legenza

Dyrektor Programu Transformacji Bezpieczeństwa, Standard Chartered Bank

Barbara Nerć-Szymańska

Prezes, ISACA Warsaw Chapter

Ewa Piłat

MD, Group CISO, DWS Group

Magdalena Skorupa

IT&D Director, Platform & Product Stream Architect, Global Data & Analytics, Reckitt; Prezes (ISC)2 Poland Chapter

Monika Tośta

DPO/IOD, Kolporter

Agnieszka Ulanowska

Dyrektor Działu Nadzoru Wewnętrznego i Bezpieczeństwa IT, IOD, Noble Funds TFI S.A.

Alina Zając

Dyrektor Governance and Cybersecurity Program Bureau, BNP Paribas Bank

Partnerzy CWC:

Partner Generalny:

Globalne centra zespołów Standard Chartered to wielofunkcyjne organizacje zdolne obsługiwać złożone procesy na dużą, międzynarodową skalę. W ujęciu globalnym centra te zatrudniają ponad 21 tys. pracowników na czterech rynkach – w Chinach, Indiach, Malezji i Polsce. Ponad 86 tys. pracowników i obecność w przeszło 60 krajach i terytoriach Europy i obu Ameryk, Azji, Bliskiego Wschodu i Afryki umożliwia obsługę klientów na prawie 150 rynkach świata. Jest to spółka notowana na giełdach w Londynie i Hongkongu. Grupa Standard Chartered uruchomiła działalność w Polsce pod szyldem Standard Chartered Global Business Services Sp. z o. o., z siedzibą w Warszawie. Polska spółka rozpoczęła działalność operacyjną we wrześniu 2018 roku. Jest czwartym globalnym centrum usług biznesowych Standard Chartered na świecie i pierwszym w Europie.

Partner Merytoryczny:

EY jest światowym liderem rynku usług profesjonalnych obejmujących usługi audytorskie, doradztwo podatkowe, doradztwo biznesowe i strategia i transakcje. Na całym świecie EY ma ponad 700 biur w 150 krajach, w których pracuje ponad 270 tys. specjalistów. EY GDS Poland zdaje sobie sprawę z wagi cyberbezpieczeństwa we współczesnym świecie. Znane są przypadki dużych międzynarodowych firm, które zaatakowane przez hakerów utraciły dane. Nie tylko straciły miliony dolarów, ale także stanęły w obliczu zerwania zaufania klientów, interesariuszy i rynku. Według EY organizacje muszą w coraz większym stopniu polegać na nowych i przełomowych technologiach, aby móc się rozwijać. Każdy członek zespołu odgrywa ważną rolę w cyberbezpieczeństwie całej organizacji. Zwłaszcza teraz, kiedy duża część naszej codziennej pracy przenosi się do internetu.