WYDARZENIE
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie świąteczne

15 grudnia 2016 | 17:00 - 20:00

mini-92Ponad 20 dyrektorów bezpieczeństwa IT oraz CSO z dużych organizacji spotkało się po raz kolejny w ramach społeczności CSO Council 15 grudnia 2016 roku. Tematyka świątecznego spotkania specjalnego tym razem była wyjątkowa, bo nie dotyczyła ani technologii, ani bezpieczeństwa. Skupiła się za to na tym, jak strategicznie planować swoją drogę zawodową i czym jest „dobre życie”. Gościem specjalnym był Dariusz Użycki, doświadczony menedżer i Executive Search, autor programów i wykładowca studiów MBA, twórca badań kadry menedżerskiej, Head of Industrial Sector CEE&CIS w firmie Pedersen & Partners.

Wydarzenie zakończyło się interesującą dyskusją z udziałem uczestników oraz zaproszonego gościa specjalnego. Ożywione rozmowy kontynuowane były również w czasie uroczystej kolacji świątecznej z udziałem członków i sympatyków CSO Council w warszawskiej Galerii Freta.

Spotkanie poprzedziły obrady Rady Programowej CSO Council. W czasie ponad 2-godzinnego spotkania zostały wybrane i przegłosowane tematy wiodące, które wpiszą się w Agendę 2017. Pełny zestaw planowanych tematów spotkań wraz z ich kalendarzem zaprezentujemy niebawem na stronie internetowej CSO Council. Spotkanie Rady poświęcone było także ocenie dotychczasowej działalności CSO Council i ważnym kwestiom, jakie inne formy działalności i inicjatyw powinna podejmować na społeczność dyrektorów bezpieczeństwa informacji.

Kolejne spotkanie CSO Council odbędzie się w marcu 2017 i będzie to pierwsze wydarzenie z Agendy 2017. Serdecznie zapraszamy wszystkich członków CSO Council na kolejne spotkania.

W tegorocznej agendzie spotkań CSO Council nie mogło zabraknąć grudniowego spotkania specjalnego – w grudniu, gdy zbliżają się już Święta Bożego Narodzenia. W świątecznej i znakomitej atmosferze członkowie, a także sympatycy i partnerzy naszej społeczności, mogą wziąć udział w klubowym networkingu i specjalnie przygotowanej kolacji świątecznej. W programie przewidzieliśmy również wystąpienie mówcy inspiracyjnego. Gościem specjalnym spotkania będzie Dariusz Użycki, doświadczony menedżer i Executive Search, autor programów i wykładowca studiów MBA, twórca badań kadry menedżerskiej, Head of Industrial Sector CEE&CIS w firmie Pedersen & Partners.

fotolia_128039638_xsPrzed samym spotkaniem odbędzie się również zebranie Rady Programowej CSO Council, a efektem jej prac będzie zaprezentowanie poszczególnych tematów Agendy i spotkań CSO Council na nadchodzący Nowy Rok 2017. Zachęcamy także wszystkich Państwa do zgłaszania swoich propozycji pod adres: przemyslaw.gamdzyk@evention.pl

Spotkania CSO Council to gwarancja bardzo efektywnego spędzenia dwóch godzin w elitarnym gronie dyrektorów bezpieczeństwa informacji z dużych organizacji. Treściwą i aktualną merytorykę zapewniają najlepsi eksperci, zaś możliwość wymiany opinii oraz dyskusji z uczestnikami spotkania to niepowtarzalna okazja do pogłębienia wiedzy jak i doświadczeń.

Zapraszamy do udziału w grudniowym spotkaniu specjalnym CSO Council!

Przemysław Gamdzyk i Jacek Skorupka
Komitet Organizacyjny CSO Council

17.00 - 17.30

Networking, powitalna kawa i herbata, rejestracja

17.30 - 17.50

Sprawozdanie ze spotkania Rady CSO Council i prezentacja Agendy na 2017

Przemysław Gamdzyk

Komitet Organizacyjny, CSO Council

Jacek Skorupka

Global Cybersecurity Director, Medicover Group

17.50 - 18.30

Kim jestem i dokąd zmierzam czyli jak być dobrym menedżerem. Jak strategicznie planować swoja dalszą drogę zawodową i swój rozwój. Co to znaczy ‘dobre życie’?

Dariusz Użycki

Head of Industrial Sector CEE & CIS, Pedersen & Partners

Dariusz Użycki, doświadczony menedżer i Executive Search, autor programów i wykładowca studiów MBA, twórca badań kadry menedżerskiej, Head of Industrial Sector CEE&CIS w firmie Pedersen & Partners

18.30 - 20.00

Rozmowy klubowe w czasie świątecznej kolacji przy wybornym winie.

Grudniowe spotkanie CSO Council odbędzie się w Restauracji Galerii Freta przy ulicy ul. Freta 39.
Zapraszamy do Salonu VIP na I piętrze.

Udział w spotkaniu organizowanym przez CSO Council w dniu 15 grudnia 2016 roku, jest możliwy po wypełnieniu poniższego formularza zgłoszeniowego.

Warunki udziału w spotkaniach CSO Council

Spotkania CSO Council kierowane są do:

– Członków CSO Council
– CSO
– CISO
– Dyrektorów bezpieczeństwa informacji
– Dyrektorów cyberbezpieczeństwa
– osób na stanowiskach odpowidzialnych za bezpieczeństwo IT w przedsiębiorstwie

W przypadku pytań dotyczących spotkań oraz działalności CSO Council prosimy o bezpośrednio kontakt:

Karolina Seliga
Community Manager
e-mail: Karolina.Seliga@evention.pl
tel.: (22) 257-86-22
tel. kom.: 533-397-633

Fotorelacja ze spotkania

ORGANIZATORZY

PARTNER GENERALNY

Szczegóły

Data:
15 grudnia 2016
Czas:
17:00 - 20:00

Miejsce

Galeria Freta
Freta 39
Warszawa, Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://csoc.pl/spotkanie/spotkanie-swiateczne/#LOKALIZACJA