WYDARZENIE
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Zdalny pracownik, a bezpieczeństwo firmy czyli aktualne troski CISO

21 kwietnia 2020 | 15:30 - 18:00

Zapraszamy na kolejne spotkanie CSO Council, na którym będziemy kontynuować wątek odpowiedzi szefów bezpieczeństwa na wyzwania obecnego czasu. Jak zawsze dobrze być razem i porozmawiać z kimś, kto ma podobne doświadczenia i mierzy się z obecną sytuacją! Oczywiście spotykamy się online – w formie wideokonferencji przed ekranem.

Tym razem chcemy się skupić  na bezpieczeństwie zdalnego środowiska pracy. Nie od dzisiaj wiadomo, że to człowiek jest najsłabszym elementem systemu bezpieczeństwa, kluczowym ogniwem w łańcuchu kolejnych zdarzeń prowadzących do problemów i incydentów. Tym bardziej pracownik, który pracuje zdalnie,  z domu – w słabo kontrolowanym środowisku, przy konieczności sięgania po dane i systemy firmowe za pomocą sieci publicznych. Wiadomo też, że gdy obecne zagrożenie minie, to zdalna praca się w firmach rozgości na dobre – nauczy nas bowiem tego obecna przyspieszona cyfryzacja w firmach. Pojawią się nowe wyzwania i priorytety działań dla szefa bezpieczeństwa w firmie.

?‍?‍? Jak zawsze zapewnimy ciekawe dyskusje i rozmowy – spotkania CSO Council to nieodmiennie okazja do wymiany doświadczeń i networkingu, także w czasach spotkań online!

? Spotkania CSO Council to   gwarancja bardzo efektywnego spędzenia 2 godzin w elitarnym gronie dyrektorów bezpieczeństwa informacji z dużych organizacji.

? Treściwą i aktualną merytorykę zapewniają najlepsi eksperci, zaś możliwość wymiany opinii oraz dyskusji z uczestnikami spotkania to niepowtarzalna okazja do pogłębienia wiedzy jak i doświadczeń.

Zapraszamy!

Przemysław Gamdzyk i Adam Danieluk

Uczestnicy gromadzą się na spotkaniu online kierując się linkiem podanym w zaproszeniu (uruchamiającym telekonferencję Zoom)

15.40 - 16:00

Networking online - Zapraszamy z kubkiem herbaty na swobodne rozmowy w podgrupach o obecnych wyzwaniach i nie tylko.

16.00 - 16.10

Powitanie uczestników i wprowadzenie w tematykę spotkania.

Przemysław Gamdzyk

Komitet Organizacyjny, CSO Council

16.10 - 16:30

Bezpieczeństwo organizacji w trudnych czasach czyli przejęcie tożsamości firmy w 15 minut

Czy poza codziennymi zagrożeniami z jakimi musi mierzyć się organizacja, szczególnie w czasach powszechności pracy zdalnej, zwracamy uwagę na te mniejsze, często chowające się pod radarem? Czy procesy i praktyki w samej organizacji mogą być dla niej i dla jej klientów zagrożeniem? Czy faktycznie te procesy i praktyki są dobrze dopasowane do wyzwań obecnego czasu?
Zapraszam na prezentację na której opowiem o tym jak w prosty sposób “przejąć” tożsamość firmy w zaledwie 15 min oraz na co zwracać uwagę, aby było to trudniejsze dla atakującego.

Adam Lange

VP, Cyber Threat Hunting, Standard Chartered Bank

16.30 - 16.45

Rozmowa o zagrożeniach dla bezpieczeństwa informacji przy pracy zdalnej i praktycznych receptach, jak radzić sobie z różnorodnymi zdarzeniami i sytuacjami. Z Jakubem Jagielakiem, Business Development Directorem z firmy Atende rozmawiać będzie Przemysław Gamdzyk

Jakub Jagielak

Business Development Director, Atende

Przemysław Gamdzyk

Komitet Organizacyjny, CSO Council

16.45 - 17.20

Rozmowy w podgrupach - utworzymy wirtualne roundtables, by w komfortowych, kameralnych warunkach wszyscy mogli podzielić się doświadczeniem dotyczącym wyzwań, problemów i recept na właściwe podejście do kwestii cyberbezpieczeństwa w czasach powszechności pracy zdalnej

17.20 - 17.45

Podsumowanie dyskusji

Udział w spotkaniu organizowanym przez CSO Council jest możliwy po wypełnieniu poniższego formularza zgłoszeniowego.

Warunki udziału w spotkaniach CSO Council

Spotkania CSO Council kierowane są do:

  • Członków CSO Council
  • CSO
  • CISO
  • Dyrektorów bezpieczeństwa informacji
  • Dyrektorów cyberbezpieczeństwa

W przypadku pytań dotyczących spotkań oraz działalności CSO Council prosimy o bezpośrednio kontakt:

Agnieszka Wielądek
Community Manager
e-mail: agnieszka.wieladek@evention.com.pl
tel.: +48 792 517 050

ORGANIZATORZY

PARTNER GENERALNY

PARTNERZY MERYTORYCZNI

Szczegóły

Data:
21 kwietnia 2020
Czas:
15:30 - 18:00
Strona internetowa:
https://csoc.pl/spotkanie/zdalny-pracownik-a-bezpieczenstwo-firmy-czyli-aktualne-troski-ciso