WYDARZENIE
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Zero Trust

15 września 2020 | 16:00 - 17:30

Po wakacjach 15 września zapraszamy na  kolejne spotkanie CSO Council online. Tym razem będziemy mówić o Zero Trust  (w wolnym tłumaczeniu – nie ufaj nikomu i niczemu) –  to zyskujący na znaczeniu koncept budowy architektury cyberbezpieczeństwa w danej organizacji. Użytkownicy, programy, systemy i urządzenia są z założenia niezaufane – niezależnie od tego, czy pojawiają się wewnątrz sieci firmowej czy tez poza nią. To odpowiedź na wyzwania bezpieczeństwa informacji, które przynosi transformacja cyfrowa, era migracji do chmury, mobilność kadry i zdalna praca.

W modelu Zero Trust dostęp do zasobów jest za każdym razem przyznawany w oparciu o dynamiczną ocenę ryzyka. Tak naprawdę to koniec z myśleniem w kategoriach dobrze opancerzonej twierdzy, stawiającej opór złemu światu na zewnątrz. Zło może być wszędzie, stąd paradygmat braku zaufania. A   do efektywnego wykorzystania modelu Zero Trust potrzeba stale aktualizowanych informacji, dokładnej wiedzy o kontekście, w jakim działa użytkownik i gdzie się znajduje, a także polityk dostępu, które dają użytkownikowi dostęp do zasobów najmniejszym możliwie zakresie potrzebnym do wykonania danego zadadnia. Potrzeba także efektywnych rozwiązań klasy Identity and access management (IAM) I Privileged Identity Management (PIM).

Uznaje się już,  że model Zero Trust to dominujący trend i kierunek zmian dla modelu w jakim cyberecurity funkcjonuje w przedsiębiorstwach. To także oznacza potrzebę zmiany modelu mentalnego, w jakim działało do tej pory wielu profesjonalistów cyberbezpieczeństwa.

👨‍👧‍👧 Jak zawsze zapewnimy ciekawe dyskusje i rozmowy – spotkania CSO Council to nieodmiennie okazja do wymiany doświadczeń i networkingu, także w czasach spotkań online!

🕒 Spotkania CSO Council to gwarancja bardzo efektywnego spędzenia 2 godzin w elitarnym gronie dyrektorów bezpieczeństwa informacji z dużych organizacji.

🎯 Treściwą i aktualną merytorykę zapewniają najlepsi eksperci, zaś możliwość wymiany opinii oraz dyskusji z uczestnikami spotkania to niepowtarzalna okazja do pogłębienia wiedzy jak i doświadczeń.

Zapraszamy!

Program spotkania: 

 

Udział w spotkaniu organizowanym przez CSO Council jest możliwy po wypełnieniu poniższego formularza zgłoszeniowego.

 • Organizatorami Spotkania są spółka EVENTION sp. z o. o. (dalej „Evention”) z siedzibą w Warszawie przy Rondzie ONZ 1 oraz ISSA Polska Stowarzyszenie ds Bezpieczeństwa Systemów Informacyjnych z siedzibą w Warszawie przy ul. Kazimierza Pużaka 2/7.
  W tym również na sporadyczne otrzymywanie informacji o przedsięwzięciach podejmowanych przez Organizatorów, w tym informacji handlowych, w szczególności drogą elektroniczną na podany adres e-mail i numer telefonu**
 • * zgoda wymagana dla przyjęcia zgłoszenia udziału

  ** w tym marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług

Warunki udziału w spotkaniach CSO Council

Spotkania CSO Council kierowane są do:

 • Członków CSO Council
 • CSO
 • CISO
 • Dyrektorów bezpieczeństwa informacji
 • Dyrektorów cyberbezpieczeństwa

W przypadku pytań dotyczących spotkań oraz działalności CSO Council prosimy o bezpośrednio kontakt:

Agnieszka Wielądek
Community Manager
e-mail:
tel.: +48 792 517 050

ORGANIZATORZY

PARTNER GENERALNY

PARTNERZY MERYTORYCZNI

Szczegóły

Data:
15 września 2020
Czas:
16:00 - 17:30
Strona internetowa:
https://csoc.pl/spotkanie/zero-trust