CSO Council – spotkanie nad Wisłą

Jak to mówią warszawiacy – “detalycznie i z faszonem” spędzili środowy wieczór Członkowie i Przyjaciele CSO Council na pokładzie warszawskiej barki. Jak dobrze się było spotkać, po miesiącach pełnych wytężonej pracy i zamknięcia w „home office-ach!” Była energia, uśmiech i nieoczekiwane spotkania!

 

 

Barka zacumowana vis a vis Zamku Królewskiego wręcz prowokowała do rozmów o tym, co ją otacza. Dlatego Maria Kamińska – specjalistka od bezpieczeństwa, ale i przewodnik warszawski – opowiedziała o dziejach warszawskiej syrenki, skarbach wyłowionych z Wisły, a opowieścią o zamachu na króla na pobliskim Starym Mieście wprowadziła nas w temat Mrocznych Storn Miasta!

Zaraz potem do konkursu na temat Niebezpiecznej Warszawy stanęły 2 dzielne drużyny – Blue Team i Red Team!

  • Które dzielnice są najmniej bezpieczne?
  • Gdzie się znajduje warszawski Trójkąt Bermudzki, z którego nie wszyscy wracają…
  • Czym „ po pracy” zajmował się warszawski kat?
  • I jak porozumiewają się szemrane chłopaki z Pragi?

 

Szybko okazało się, że nawet najbardziej mroczne i niebezpieczne zakątki i historie Warszawy nie mają tajemnic przed ekspertami od cyberbezpieczeństwa!

Blue Team zaskoczył wszystkich znajomością warszawskiej gwary i… wygrał konkurencję! Mówiąc krótko: klawe cwaniaki!

Nie zabrakło wymiany doświadczeń, zabawnych zdjęć, oraz wspólnej degustacji wyśmienitych dań i trunków przygotowanych przez kucharza z barki.

 

 

W wyśmienitych humorach opuszczaliśmy gościnny pokład barki pod osłoną nocy. Ale… w tak doborowym towarzystwie, cóż nam mogło grozić?!

Kolejny raz poczuliśmy, że CSO Council  tworzą nie tylko najlepszej klasy eksperci, ale również niezwykłe osobowości i serdeczni ludzie.  Dobrze być w CSO Council!

Dziękujemy  Wam za to spotkanie!  Dobrych wakacji i do zobaczenia we wrześniu!