ZOSTAŃ CZŁONKINIĄ CWC!

 

 

Dziękujemy za zainteresowanie członkostwem w naszej społeczności.  Prosimy o pozostawienie swoich danych w celu dalszego procesu rejestracji. Wrócimy z informacją zwrotną w ciągu 48 godzin.

 

Jeżeli jesteś zainteresowana działalnością CWC, chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

 

Agnieszka Wielądek, email: agnieszka.wieladek@evention.com.pl.

DLACZEGO WARTO

To możliwość wzięcia udziału w ciekawej i dynamicznie rozwijającej się inicjatywie. Chcemy promować i wzmacniać kobiety w dziedzinie cyberbezpieczeństwa i bezpieczeństwa informacji oraz w nowych technologiach. To nowy, dynamicznie rozwijający się obszar, a udział pań w branży rośnie.

Jesteśmy praktykami. Nową społeczność budujemy w oparciu o doświadczenia z organizacji CSO Council, które od 5 już lat zrzesza dyrektorów i menagerów bezpieczeństwa z ponad 100 największych i najważniejszych firm w Polsce.

Kładziemy nacisk na wysoki poziom merytoryczny spotkań – w roli prelegentów występują eksperci, którzy rzetelnie przekazują wiedzę – bardziej szkolą niż uczą.

Dzięki różnorodnym działaniom pragniemy zbudować zaplecze specjalistek, które śmiało będą się mierzyć z wyzwaniami współczesnego świata i różnych dziedzin cyberbezpieczeństwa.