PARTNERZY CSO COUNCIL

ORGANIZATORZY

Evention

Evention to spółka specjalizująca się w podnoszeniu wartości spotkań biznesowych na rynku ICT. W Evention wydarzenia biznesowe traktujemy jako integralny i trudny do zastąpienia element budowania relacji i poprawy efektywności tych relacji pomiędzy firmami i tworzącymi je ludźmi. Szukamy innowacyjnych form realizacji spotkań, tak by odpowiadało to obecnym aspiracjom, oczekiwaniom i potrzebom menedżerów ICT.

ISSA Polska

ISSA jest niezależną organizacją, skupiającą profesjonalistów zajmujących się bezpieczeństwem informacji. Nie polityka i nie zyski, ale etyka i fachowość członków oraz ich profesjonalne oddanie ochronie zasobów informacyjnych są siłą napędową ISSA. Przyłącz się do światowej sieci profesjonalistów związanych z bezpieczeństwem systemów informacyjnych.

PARTNER GENERALNY

Trend Micro

Trend Micro™ jest wiodącym dostawcą rozwiązań cyberbezpieczeństwa oraz światowym liderem w dziedzinie zabezpieczania środowisk przetwarzania w chmurze. Od ponad 30 lat firma nie ustaje w wysiłkach, aby zapewnić bezpieczną wymianę informacji cyfrowych na świecie. Innowacyjne rozwiązania Trend Micro dla konsumentów, firm i instytucji publicznych zapewniają wielowarstwową ochronę centrów danych, środowisk chmurowych, sieci i punktów końcowych. Wszystkie produkty Trend Micro płynnie ze sobą współpracują, tworząc zintegrowane narzędzie analizy i obrony przed zagrożeniami. Za najwyższą jakość i niezawodność rozwiązań odpowiada zespół ponad 6000 pracowników w 50 krajach. Produkty i usługi Trend Micro wykorzystują wiodącą, bazującą na technologii cloud computing infrastrukturę bezpieczeństwa Trend Micro™ Smart Protection Network™. Gwarantuje ona blokowanie zagrożeń tam, gdzie się pojawiają. Firma stosuje jeden z najbardziej zaawansowanych mechanizmów globalnej analizy zagrożeń, dzięki czemu zapewnia firmom bezpieczną przeprowadzkę do chmury.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.trendmicro.com

PARTNERZY MERYTORYCZNI

EY

W EY Consulting budujemy lepiej funkcjonujący świat, wykorzystując umiejętności, technologię i innowacje do transformacji przedsiębiorstw. Chcemy być wiodącą firmą konsultingową na świecie w zakresie transformacji.

Różnorodność i umiejętności ponad  70 000 osób pomagają naszym klientom w procesach transformacji, stawiając w centrum ludzi, dostarczając technologii i wykorzystując innowacje w szerokim zakresie.

Te podstawowe czynniki “Zrealizowanej Transformacji” tworzą długoterminową wartość dla naszych pracowników i klientów oraz społeczeństwa.

Więcej informacji na temat usług EY Consulting można znaleźć na stronie ey.com/pl_pl/consulting

Fortinet

Fortinet (NASDAQ: FTNT) chroni największe przedsiębiorstwa, dostawców usług i podmioty administracji publicznej na całym świecie. Klienci Fortinet objęci są pełną i inteligentną ochroną w dobie zwiększającej się sfery zagrożeń i stale rosnących oczekiwań wobec wydajności rozszerzających się sieci. Architektura Fortinet Security Fabric zapewnia skuteczne zabezpieczenia, odpowiadające na kluczowe wyzwania bezpieczeństwa środowisk sieciowych, aplikacji, chmury oraz urządzeń mobilnych. Już ponad 290 000 klientów na całym świecie powierzyło Fortinetowi ochronę swoich firm. Więcej informacji na www.fortinet.com, Fortinet Blog oraz FortiGuardLabs.

Huawei

HUAWEI to światowy lider w dostarczaniu najnowszych technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT). Celem firmy jest zapewnienie wysokiej jakości łączności dla użytkowników na całym świecie. W tym celu firma wspiera rozwój społeczeństwa informacyjnego poprzez prowadzenie z nim dialogu oraz ścisłą współpracę z przedstawicielami branży. Dzięki wysokim inwestycjom w badania i rozwój oraz strategii zorientowanej na klienta, a także otwartemu partnerstwu, tworzy zaawansowane rozwiązania teleinformatyczne typu end-to-end, umożliwiając klientom przewagę konkurencyjną w zakresie infrastruktury telekomunikacyjnej, sieciowej oraz cloud computingu. Ponad 180 tys. pracowników Huawei jest zaangażowanych w tworzenie nowatorskich rozwiązań dla operatorów telekomunikacyjnych, przedsiębiorstw oraz użytkowników, które są wykorzystywane w ponad 170 krajach, docierając tym samym do jednej trzeciej populacji świata. Marka Huawei została założona w 1987 roku i w całości jest własnością pracowników.

IronNet

Bringing together some of the best minds in cybersecurity and an unmatched team of experts from industry, government, and academia, IronNet was born to more effectively defend enterprises, sectors, and nations against highly organized cyber adversaries and increasingly sophisticated attacks.
Protecting each of our enterprise clients with state-of-the-art security technologies was only the beginning. IronNet is continually creating solutions to address the exponentially advancing cybersecurity threats on a more holistic, global level. Today, our revolutionary Collective Defense approach is enabling nations and enterprises to defend against emerging threats in real-time as a unified front.

Cyber threats have become the most pressing risk to both the global private sector and our national security. Existing approaches and defenses to protect networks are falling short. We are taking the collective experience and skills of our team from years of government service to focus on solutions for the commercial sector to make our networks safe. The Mission Continues.

MECENAS

Atende

Atende to jedna z czołowych grup kapitałowych w branży IT w Polsce.

30 lat temu podłączyliśmy pierwsze polskie firmy do Internetu, a dziś wspieramy klientów w cyfrowej transformacji w oparciu o innowacyjne portfolio usług, oprogramowania oraz rozwiązań infrastrukturalnych.

Specjalizujemy się w realizacji technologicznie złożonych projektów integracji teleinformatycznej, łącząc ofertę światowej klasy dostawców i własnych usług. Projektujemy i budujemy nowoczesne sieci komputerowe i centra danych, dbając o najwyższe standardy cyberbezpieczeństwa. Odegraliśmy kluczową rolę w transformacji telekomunikacyjnej w Polsce, jaką była przemiana transmisji z głosu na dane, a następnie rozwój sieci 3G i 4G. Dzisiaj wspieramy klientów w przygotowaniu do nadchodzącej rewolucji 5G. Klienci cenią nas za unikalne kompetencje w obszarze realizacji skomplikowanych projektów, migracji do chmury oraz digitalizacji trwałego nośnika.

KIR

KIR to hub usług wspólnych polskiego sektora finansowego. Buduje rozwiązania systemowe dla bankowości, gospodarki i administracji. Wykorzystując doświadczenie i najnowsze technologie, dostarcza usługi, które skutecznie pomagają partnerom biznesowym w uwalnianiu potencjału ich projektów i wdrażaniu innowacji.
Za kluczowe zadanie uznaje propagowanie digitalizacji procesów biznesowych i zwiększanie cyfrowej świadomości Polaków. Od 30 lat firma rozlicza płatności detaliczne w Polsce, tworzy rozwiązania z zakresu bezpiecznej wymiany informacji – w tym przeciwdziałaniu przestępczości finansowej (AML), mechanizmy oparte na analizie big data, czy rozwiązania z zakresu otwartej bankowości (Open banking). Zapewnia narzędzia identyfikacji elektronicznej oraz usług zaufania: zdalne potwierdzanie tożsamości – mojeID oraz kwalifikowany podpis elektroniczny – mSzafir. Jest pionierem stosowania technologii blockchain i macierzy WORM w postaci trwałego nośnika. KIR współtworzył infrastrukturę informatyczną w obydwu edycjach programu Tarczy Finansowej PFR dla Małych i Średnich Firm.